Sršský maraton, půlmaraton a čtvrtmaraton 2015

Výsledky Sršského maratonu, půlmaratonu a čtvrtmaratonu 2015Článek o Sršském maratonu, půlmaratonu a čtvrtmaratonu


Fotogalerie

Maraton 2015 od Davida KrehanaMaraton 2015 - Hana Plavcová

Maraton 2015 - Lenka Benedová


Video YouTubeMaraton 2015 od Jirky Zemana


Maraton 2015 od Jirky Zemana - přadávání cen

SPORTOVNÍ KLUB SRCH

pořádá

  v sobotu   21. 11. 2015, v 10:00 hod.

 

Start i cíl:

Před Základní školou v obci Srch.

Trasa:

Vede po kvalitním asfaltovém povrchu od ZŠ směrem k nadjezdu přes silnici I/37 do obce Pohránov, kde je otočka, opět přes nadjezd do obce Srch k ZŠ, kde se odbočí vlevo do mírného stoupání,na jehož konci před Obecním úřadem odbočíte vpravo. Dále pokračujete po rovince k točně autobusu MHD, odbočíte ostře vpravo a pokračujete k ZŠ do dalšího okruhu. (viz mapka). Délka 1 okruhu je 5 275 m. Závod se uskuteční za provozu se sníženou rychlostí, provoz bude regulován pořadatelskou službou.

Občerstvení:

BĚHEM ZÁVODU NA OBČERSTVOVACÍ STANICI V PROSTORU ZŠ A NA ZÁVĚR V RESTAURACI NA HŘIŠTI.

Přihlášky a prezence:

Předem na adrese  http://sport-reg.cz/registrace?zavod=262 nebo v místě prezence (Restaurace na fotbalovém hřišti) před závodem od 07:30-9:30 hodin.

 Startovné:

Pro předem přihlášené a zaplacené do 21:00 hodin, dne 13.11.2015 - maraton 400,-Kč, půlmaraton 300,-Kč, čtvrtmaraton 200,-Kč. Startovné po tomto termínu a v den závodu bude na každý závod o Kč 100,- vyšší bez nároku na dárek. V ceně startovného je občerstvení během závodu, startovní číslo, časomíra, zdravotník a pro maratonce a půlmaratonce občerstvení po závodu /Sršský řízek/. Pro předem přihlášené maratonce, půlmaratonce a čtvrtmaratonce, kteří v termínu zaplatí startovné  - dárek. 

Prezence začíná v 07:30 h. Tím také nepřímo vybízíme závodníky, aby přišli ne na poslední chvíli, což tak zhruba kolem 9,30 h vytváří obvykle frontu při vydávání startovních čísel. Také letos můžete využít vyplnění přihlášky na stránkách  http://sport-reg.cz/registrace?zavod=262, využít levnější startovné a zrychlit samotnou prezenci na místě konání. Počet startujících s ohledem na jejich bezpečnost bude omezen na 250 běžců.

Kategorie:

Muži: A do 39 let, B 40-49, C 50-59, D 60 a více
Ženy: E do 34 let, F 35 - 49, G 50 a více let.

Informace:

Lubomír Jirásko,  e-mail: sksrch@sksrch.cz

Ceny:

Věcné ceny pro 1. až 3. místo v kategorii dle možnosti pořadatelů


Výsledky:

Vyhlášení v restauraci po doběhu posledního závodníka jednotlivého závodu, zveřejnění na stránkách sksrch.cz a facebooku SK SRCH.

 Ostatní:

Každý účastník startuje na své vlastní nebezpečí, měl by si být vědom svého zdravotního stavu. Je povinen dbát vyhlášky o silničním provozu a řídit se pokyny organizátorů. Organizátoři neodpovídají za škody na zdraví či majetku kohokoli, vzniklé v souvislosti s pořádanou akcí. Sprchy a sociální zařízení  - zajištěno. Pro případné zájemce o ubytování nabízíme možnost: www.hosteltrim.czOd Hostelu Trim jede linka autobusu MHD č.17 do obce Srch, kde vystoupíte na konečné. Tato stejná linka jede i od autobusového a vlakového nádraží v Pardubicích.


Fotografie ze závodu budou na stránkách klubu.

Mapka-nákres trati ( po kliknutí se zvětší)
 
 
 

Video YouTube
 


 
 
 


 Comments